Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Do technologii i pracy z młodzieżą. Łatwość dostępu do wyższego wykształcenia sprawia, że wielu studentów wybiera kierunki, które nie pozwalają na znalezienie dobrze płatnej pracy czy na samorealizację w życiu zawodowym.

Postanowiliśmy pracować nad zmianą takiego stanu rzeczy, proponując warsztaty programowania dla dzieci. Obecnie programiści są jednymi z najbardziej pożądanych kandydatów na rynku pracy.

O nas

Technologie przyszłości


Informatyka jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin gospodarki. Napędza to ogromny popyt na programistów, grafików i administratorów sieci. Jest to jedna z niewielu dyscyplin, gdzie pracodawcy zwracają uwagę nie na dyplomy, a na praktyczne umiejętności kandydatów.

Ukończenie kierunku informatyki na uniwersytecie – nie daje żadnych gwarancji zatrudnienia. Natomiast praktyczne ćwiczenia, szkolenia i zdobywanie umiejętności, w formie takiej jak na przykład kurs programowania dla młodzieży – jak najbardziej.

Nasz cel


Kierujemy się jednym głównym celem – sukcesem zawodowym i kompetencyjnym w przyszłym życiu zawodowym naszych uczniów. Oprócz tego stawiamy na elementy, które są nieodzowne dla efektywności zajęć, takich jak kurs programowania dla dziecka:
· Dobrej zabawie,
· Współpracy i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole,
· Rozwoju znajomości języka angielskiego (niezbędny w pracy programisty),
· Kreatywności – najlepszymi programistami są Ci, którzy nie dostrzegają barier.

Dlaczego my?


Wolny czas warto przeznaczyć na coś co zaowocuje w przyszłości. Nauka umiejętności oderwanych od praktycznego wykorzystania często sprawia, że szybko je zapominamy i nie mają realnego wpływu na jakość naszego życia. My proponujemy zajęcia komputerowe dla dzieci, podczas których oferujemy nie tylko zdobywanie wiedzy w oparciu o ćwiczenie takich umiejętności jak pisanie programów lub projektowanie grafik, ale również rozwijanie znajomości języka angielskiego i praktyczne jego wykorzystanie.

Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że uczestnicy naszych zajęć zdobędą zestaw cech pozwalających na dalszy samorozwój i doskonałą pracę w dorosłym życiu zawodowym.