Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Legnicy

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Legnica

W dzisiejszych czasach umiejętność programowania staje się coraz bardziej pożądana. Wielu rodziców szuka sposobów na to, aby ich dzieci miały dostęp do tego obszaru wiedzy. Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży to odpowiedź na to zapotrzebowanie.

Nasza szkoła programowania dedykowana jest dzieciom w wieku szkolnym, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem. Nasza kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie zarówno w pracy w branży IT, jak i w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Dzięki temu na własnej skórze poznali problemy, jakie mogą powstać podczas pierwszych prób tworzenia cyfrowych rozwiązań oraz innowacyjnych projektów.

Nasze zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Kursy prowadzimy w dwóch systemach – stacjonarnym i online. Dzięki temu drugiemu możemy zapewnić młodym, zainteresowanym nauką programowania ludziom, stały dostęp do wiedzy, bez względu na lokalizację.

Na naszych zajęciach dzieci uczą się podstawowych technologii programistycznych. Tworzą proste gry, strony internetowe oraz aplikacje mobilne. Mają okazję pracować w zespole, co pozwoli na rozwijanie umiejętności pracy w grupie, komunikacji oraz wskaże, jakie korzyści płyną ze współdziałania. W przypadku dodatkowych kierunków, takich jak grafika komputerowa, również prowadzona w naszej szkole, dostają porcję nauki kreatywności.

Jesteśmy przekonani, że nasze zajęcia nie tylko dostarczają dzieciom nowej wiedzy, ale także będą miały pozytywny wpływ na ich rozwój osobisty. Programowanie to nie tylko narzędzie, które może bezpośrednio zapewnić dobrze płatną pracę w branży programistycznej w przyszłości, ale także umiejętność myślenia logicznego oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.

Daj swojemu dziecku szansę na rozwój i zdobycie nowych umiejętności, które z pewnością okażą się cenne w przyszłości. Zapraszamy do kontaktu i zapisu na nasze zajęcia!

Zapisz się na kurs