Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Krakowie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Kraków

Cieszymy się, że do nas trafiłeś Jesteśmy miejscem, gdzie najmłodsi uczą się programowania w sposób kreatywny, innowacyjny i zabawny. Nasza misja to rozwijanie umiejętności programistycznych u najmłodszych, aby mogli z łatwością poruszać się i tworzyć rzeczywistość.

Wierzymy, że programowanie to przyszłość, dlatego stawiamy na edukację jak najwcześniej.  Zajęcia, jakie oferujemy, skierowane są do dzieci w wieku 9-16 lat. Zależy nam na tym, aby nasi uczniowie poznali podstawy programowania, ale także, aby rozwijali swoje zdolności i umiejętności w innych dziedzinach, takich jak logiczne myślenie, kreatywność czy komunikacja i praca w zespole.

W naszej szkole prowadzimy kursy programowania w różnych językach, takich jak np. Python, C# czy Java. Dzięki temu dzieci mają okazję nauczyć się podstawowych zagadnień oraz rozwijać swoje umiejętności programistyczne w różny sposób.

Nasi doświadczeni i przygotowani do pracy z dziećmi prowadzący są zawsze gotowi do pomocy, dzięki temu każdy z uczniów może czuć się pewnie i swobodnie. Stawiamy na naukę poprzez zabawę i praktykę, dlatego podczas zajęć dzieci tworzą własne projekty, gry i aplikacje. To pozwala im na wcielenie w życie swoich pomysłów, a jednocześnie nauczenie się podstaw programowania w praktyczny i efektywny sposób. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co daje szansę na indywidualne podejście do każdego ucznia, dostosowanie materiału do poziomu zaawansowania oraz lepsze poznanie jego potrzeb.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce, gdzie dzieci uczą się programowania. To także przestrzeń, w której mogą rozwijać swoje zainteresowania, poznać rówieśników o podobnych pasjach i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Większość z naszych uczniów twierdzi, że to najlepszy sposób na popołudnie.

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy programowania! Z nami Twoje dziecko zyska nowe umiejętności, pozna nowe technologie, a także rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Nauka programowania to inwestycja w przyszłość, a my jesteśmy tu, aby dodatkowo pomóc mu w rozwoju i osiągnięciu pełnego potencjału.

Zapisz się na kurs