Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Gliwicach

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Gliwice

Witaj na stronie naszej szkoły programowania dla dzieci. Wierzymy, że nie trafiłeś tu przypadkowo. Jesteśmy miejscem, w którym najmłodsi mogą nauczyć się programowania w sposób kreatywny i podszyty rozrywką. Nasza misja to rozwijanie umiejętności programistycznych u dzieci w różnym wieku, aby były one w stanie z łatwością poruszać się w dzisiejszym i przyszłym świecie o wysoko rozwiniętej technologii cyfrowej.

W dzisiejszych czasach umiejętność programowania staje się coraz bardziej istotna, dlatego też chcemy pomóc dzieciom w zdobyciu takiej wiedzy już od najmłodszych lat. Nasza szkoła oferuje różnorodne kursy programowania dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz preferencji. Oferujemy kursy programowania w różnych językach, takich jak Scratch, Python, Java, i wiele innych.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele prowadzą zajęcia w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście i każde dziecko otrzymuje wsparcie, które potrzebuje w procesie nauki kodowania. Stawiamy na naukę poprzez zabawę i praktykę, dlatego podczas zajęć dzieci tworzą własne projekty, gry i aplikacje, które stanowią dla nich nie tylko źródło zabawy, ale również sposób na rozwijanie swoich umiejętności. Zdecydowanie nudna teoria zostaje za drzwiami, a my skupiamy się na interesującej praktyce.

W naszej szkole programowania dla dzieci chcemy również zwrócić uwagę na to, że programowanie nie polega tylko na pisaniu kodu, ale również na rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów, a także pracy zespołowej. Wszystko to jest niezwykle ważne nie tylko w pracy programisty, ale również w życiu codziennym.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko może rozwijać swoje umiejętności programistyczne, a także poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach, to serdecznie zapraszamy do zapisów na nasze kursy kodowania. Razem z nami Twoje dziecko będzie miał szansę poznać fascynujący świat programowania, a także zdobyć niezbędną wiedzę na miarę XXI wieku.

Zapisz się na kurs