Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Łodzi

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Łódź

Cieszymy się, że trafiłeś na stronę naszej szkoły programowania dla dzieci! Nasza misja to rozwijanie umiejętności programistycznych u najmłodszych tak, aby mogły z łatwością poruszać się w dzisiejszym świecie pełnym cyfrowej technologii. Ponadto na naszych kursach dzieci nie tylko poznają tajniki programowania, ale także uczą się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

Wierzymy, że dzieci powinny uczyć się poprzez zabawę i praktykę, dlatego stawiamy na podejście, które rozwija ich kreatywność i umiejętności interpersonalne. Nasze kursy programowania są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat i prowadzone są w małych grupach. Dzięki temu nasi wykwalifikowani wykładowcy mogą indywidualnie podejść do każdego ucznia i dostosować tempo nauki do jego potrzeb, a także pomóc i udzielić wsparcia w trudnych momentach.

Nasi nauczyciele to nie tylko specjaliści w dziedzinie programowania, ale także osoby z pasją i wyobraźnią. Wszyscy nasi prowadzący są wykształceni w dziedzinie informatyki, mają doświadczenie w pracy z dziećmi oraz stałą praktykę programistyczną.

Oferujemy kursy programowania w różnych językach kodowania biorąc po uwagę to, żeby było to profesjonalne programowanie a jednocześnie łatwe do opanowania przez najmłodszych . Nasze zajęcia są dostępne na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego. Dzieci mają możliwość tworzenia własnych projektów, gier i aplikacji, dzięki czemu zdobywają praktyczne doświadczenie, które jest na wagę złota.

Nasza szkoła programowania dla dzieci i młodzieży to doskonałe miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach i zdobyć nowe umiejętności, które przydadzą mu się w przyszłości. Ponadto wysokie oceny naszej szkoły, dawane przez uczniów i ich rodziców upewniają nas, że nasza misja jest ważna i należy cały czas rozwijać materiał, aby być na bieżąco z pędzącym światem.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności programistyczne w fajnej atmosferze, to zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na kurs