Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Płocku

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Płock

Szukasz dobrego i mądrego sposób na to, aby Twoje dziecko mądrze spędzało czas po szkole, świetnie się przy tym bawiąc? A może chcesz, by rozwijało swoją przyszłość już teraz? Programowanie to fascynujące hobby na całe życie, a dzisiejsze dzieciaki z radością uczą się nowych, cyfrowych umiejętności, zwiększając swoje kompetencje od najmłodszych lat.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która od lat organizuje szereg kursów programowania dla uczniów w wieku 9-16 lat. Nasza placówka ma na swoim koncie wielu zadowolonych i pełnych zapału absolwentów, którzy są świetnie przygotowani na przyszłość.

Na naszych zajęciach uczymy najpopularniejszych języków programowania, a materiał obejmuje zagadnienia dostosowane do wieku uczestników. Dzięki temu nawet dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mogą poznać profesjonalne języki kodowania, które przydadzą się im w przyszłej pracy programisty.

A jeżeli mają inne plany na przyszłość? Nic nie szkodzi. Nasze kursy z programowania dla dzieci uczą nie tylko kodowania i wykorzystywania języków programowania w przyszłej pracy, ale także wielu innych umiejętności. Takich, które są przydatne na każdym etapie życia, bez względu na wybraną ścieżkę kariery. Praca w grupie, interesujące projekty i atmosfera w czasie lekcji pozwalają wykształcać empatię i komunikatywność, a także umiejętności myślenia logicznego i projektowego.

Cieszymy się wysokimi ocenami zarówno od uczniów, jak i od ich opiekunów, co pozwala nam być pewnymi, że nasza misja wprowadzania dzieci w świat edukacji na miarę XXI wieku jest właściwym kierunkiem. Oferujemy zarówno warsztaty stacjonarne, jak i zajęcia online z programowania nie tylko dopasowane do preferencji i możliwości słuchaczy, ale też docieramy z nimi do dzieci w całym kraju.

Staramy się, aby nasze zajęcia były ciekawe i angażujące. Wprowadzamy elementy zabawy i rozrywki, omijając nudną teorię. Wielu naszych młodszych kursantów zaczyna tworzyć własne gry, aplikacje i strony internetowe, co stanowi dla nich powód do dumy i są motywacją do tworzenia kolejnych.

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól swojemu dziecku zaprogramować się na sukces!

Zapisz się na kurs