Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Bydgoszczy

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Bydgoszcz

Zastanawiasz się, czy istnieje miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie mogło uczestniczyć w dodatkowych zajęciach wykraczających poza ramy szkolnej edukacji? Może chcesz, aby już teraz rozpoczęło rozwijanie swojej przyszłej kariery w dziedzinie programowania? A może po prostu widzisz w programowaniu szansę na rozwijanie zainteresowań i pasji, które będą miały wpływ na całe życie? Bez względu na powód trafiłeś idealnie.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, doświadczoną w organizowaniu kursów dla uczniów w wieku szkolnym. Przez wiele lat prowadziliśmy zajęcia, które pomogły w rozwoju pasji, a co najważniejsze, przygotowały młodych pasjonatów do przyszłej kariery zawodowej.

Nasze zajęcia z programowania odbywają się na warsztatach stacjonarnych lub online, w zależności od preferencji i możliwości. Uczymy najpopularniejszych języków programowania, dostosowanych do wieku uczniów, wykorzystując odpowiednio zbalansowany materiał dydaktyczny. Nawet dzieci uczęszczające do młodszych klas podstawówki mają szansę poznać profesjonalne języki programowania, które przydadzą im się w przyszłej pracy programisty.

Dbamy o to, aby nasze zajęcia były interesujące, a przede wszystkim nie nużyły. Staramy się wprowadzać zabawę i rozrywkę do projektów, unikając teoretycznego podejścia. Wielu naszych nastoletnich kursantów zaczyna tworzyć własne gry, strony i aplikacje na zajęciach po to, by później robić to hobbystycznie i z pasją.

Nasze zajęcia nie uczą tylko programowania, ale także wiele innych umiejętności. Nasze grupy są optymalnej wielkości, pozwalającej na kształcenie w wielu kierunkach, które będą przydatne w każdym kolejnym etapie życia, niezależnie od wybranej ścieżki zawodowej.

Nasi kursanci i ich rodzice oceniają nas bardzo wysoko, co dodaje nam pewności, że nasza misja, jaką jest wprowadzenie dzieci w świat edukacji XXI wieku, jest właściwym wyborem. Cały czas rozwijamy naszą ofertę o kolejne ciekawe kursy z programowania oraz takie jak grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na YouTube.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy!

Zapisz się na kurs