Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Lublinie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Lublin

Szukasz odpowiedniego miejsca na dodatkowe zajęcia dla swojego dziecka, które pomogą mu rozwinąć umiejętności potrzebne do przyszłej kariery zawodowej lub pasji? Nasza szkoła programowania dla dzieci i młodzieży specjalizuje się w organizowaniu kursów, które pomagają uczniom zdobyć wiedzę z zakresu programowania, nawet w młodym wieku.

Szkoła programowania dla dzieci to miejsce, gdzie dziecko może nauczyć się umiejętności niezbędnych w przyszłości. Nauka programowania to nie tylko zdobycie wiedzy z dziedziny informatyki, ale także rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak praca w grupie, czy kreatywność i myślenie logiczne potrzebne na każdym etapie życia.

Organizujemy warsztaty stacjonarne oraz zajęcia online, w zależności od preferencji uczestników. Uczymy najpopularniejszych języków programowania dostosowanych do wieku uczniów. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom już dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mogą poznać profesjonalne języki programowania, które przydadzą się im w przyszłości. Zarówno, jeżeli będą nadal podążać ścieżką programistyczną, jak i gdy zmienią się ich pasje.

Nasze zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży są prowadzone w sposób atrakcyjny tak, aby na żadnym etapie nauki nie były nudne. Staramy się stawiać na zabawę, a teorii mówimy stanowcze nie. Wielu z naszych kursantów tworzy na zajęciach własne modyfikacje do ulubionych gier komputerowych, jak i same gry. Inni wciągnęli się w świat tworzenia aplikacji na popularne telefony, a kolejni stawiają na pisanie własnych stron internetowych.

Niezależnie od tego, co wybierze się jako główny nurt nauki, nasze zajęcia uczą nie tylko programowania, ale również innych umiejętności, które przydadzą się w życiu. Dzięki małym grupom nasi słuchacze uczą się pracy w zespole, kreatywności, myślenia logicznego, a dzięki rozwojowi odpowiednich nawyków zwiększamy szansę na efektywniejszą naukę szkolną.

Nasza szkoła jest dobrze oceniana przez uczniów i rodziców, co świadczy o wysokiej jakości zajęć. Daje nam to motywację do tego, aby nadal trafiać do dzieci i nastolatków chcących wyjść poza standardową edukację. Wciąż rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając nowe kursy związane z informatyką i naukami cyfrowymi, takie jak grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na YouTube.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy.

Zapisz się na kurs