Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Głogowie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Głogów

Witaj na stronie naszej szkoły programowania dla dzieci – miejsca, w którym Twoje dziecko może nauczyć się programowania w sposób kreatywny, praktyczny i nastawiony na rozrywkę.

Nasza szkoła postawiła przed sobą cel, którym jest rozwijanie umiejętności programistycznych u najmłodszych tak, aby to pokolenie mogło poruszać się z łatwością po dzisiejszym i przyszłym technologicznym świecie.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat. Oferujemy szeroki wachlarz kursów programowania w różnych językach, takich jak C++, C#, Python, Java i wielu innych. Nasze kursy są skrojone na miarę potrzeb uczniów – od podstaw, do zaawansowanych tematów. Chcemy, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie i zyskało wiedzę, która pozwoli mu rozwijać swoje umiejętności programistyczne. Aby dotrzeć do zainteresowanych, oferujemy nie tylko zajęcia stacjonarne, ale także identyczne zajęcia przez Internet.

Nasi nauczyciele to ludzie z pasją i fantazją w pracy z dziećmi. Są doświadczeni w zakresie programowania i nauczania następnego pokolenia. Prowadzą zajęcia w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Stawiają też na naukę poprzez zabawę i praktykę, dlatego podczas zajęć dzieci tworzą własne projekty, gry i aplikacje.

Nauka programowania to nie tylko zdobycie nowych umiejętności technicznych, ale również rozwijanie logicznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole, kreatywności i samodyscypliny. W dzisiejszym świecie umiejętności te na co dzień, jak i na stanowiskach programistycznych są coraz bardziej poszukiwane i warto zacząć je rozwijać już od najmłodszych lat.

Zapisując dziecko do naszej szkoły programowania, zapewniasz mu doskonałą okazję do zdobycia nowych umiejętności, a także poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Nasze zajęcia są prowadzone w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, co sprawia, że nauka programowania staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Chcemy, aby każde dziecko czuło się u nas swobodnie i miało możliwość rozwoju w swoim tempie.

Doceniasz takie podejście? Zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na kurs