Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Jeleniej Górze

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Jelenia Góra

Poszukujesz idealnego miejsca dla swojego dziecka, aby mogło rozwijać swoje umiejętności poza ramami szkolnej edukacji? Chcesz pomóc mu zbudować przyszłą karierę zawodową lub po prostu rozwijać jego hobby związane z cyfrowymi możliwościami? Chcesz pokazać mu programowanie, bo wiesz, że może stać się jego pasją na całe życie? Bez względu na powód trafiłeś w idealnie.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która już od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów programowania dla słuchaczy w wieku szkolnym. Nasi absolwenci to zadowoleni, pełni pasji i doskonale przygotowani na przyszłość ludzie.

Nasze zajęcia z kodowania są oferowane zarówno jako warsztaty stacjonarne, jak i online. Nauczamy najpopularniejszych języków programowania dopasowanych do wieku uczniów. Nasz materiał nauczania skonstruowany jest tak, aby umożliwić nawet najmłodszym uczniom poznawanie profesjonalnych języków programowania, których mogą używać w przyszłej pracy jako programiści.

Dążymy do tego, aby zajęcia były interesujące, a jeśli to możliwe, wprowadzamy do nich elementy zabawy. Odrzucamy nudną teorię i zamiast tego zachęcamy do tworzenia własnych dodatków do ulubionych gier komputerowych, stron internetowych i aplikacji na telefony.

Nasze zajęcia uczą nie tylko programowania i wykorzystywania języków kodowania w przyszłej pracy, ale także wielu innych umiejętności, które przydadzą się naszym uczniom na każdym etapie ich życia. Dzięki prowadzeniu zajęć w grupach o optymalnej wielkości nasi słuchacze kształcą w sobie umiejętności komunikacji, współpracy z rówieśnikami, myślenia projektowego, a także empatii i pewności siebie.

Otrzymujemy wysokie oceny od uczniów i ich rodziców, co sprawia, że z chęcią działamy dalej. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę o kolejne interesujące kursy, takie jak grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na YouTube.

Już wiesz, że dobrze trafiłeś? Jeżeli tak zapoznaj się z naszymi opcjami i wybierz zajęcia, które zaprogramują Twoje dziecko na sukces.

Zapisz się na kurs