Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Toruniu

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Toruń

W dzisiejszych czasach, umiejętność programowania staje się coraz bardziej pożądana na rynku pracy. Z każdym rokiem rośnie też zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny. A co z przyszłością Twojego dziecka? Czy jesteś gotowy, pomóc mu osiągnąć sukces? Jeśli tak, nasza szkoła programowania dla dzieci i młodzieży jest właśnie dla Ciebie.

Nasza szkoła programowania skierowana jest do dzieci i nastolatków w wieku od 9 do 16 lat. Dzięki kursom Twoje dziecko będzie miało szansę na naukę tworzenia stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych, a wszystko to odbywać się będzie w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem najnowszych technologii i metod nauczania.

Nauka programowania w młodym wieku ma wiele korzyści. Dzięki niej Twoje dziecko będzie miało szansę na rozwijanie logicznego myślenia, kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów. To wszystko sprawi, że stanie się bardziej samodzielne, pewne siebie i gotowe na wyzwania, jakie przyniesie przyszłość.

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, zapewniamy małe grupy, co gwarantuje, że każde dziecko otrzyma potrzebną mu uwagę nauczyciela. Taka atmosfera nauczy je także tego, jak komunikować się z innymi, jakie znaczenie i wartość ma wspólna praca oraz umocni w sobie poczucie własnej wartości. Do tego można uczyć się zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i online z zacisza własnego domu.

Zajęcia prowadzone w naszej szkole programowania dla dzieci młodzieży to wiele wyjątkowo pozytywnych opinii. Zarówno samych uczniów, jak i rodziców, którzy najwyraźniej są zadowoleni z takiej formy spędzania popołudni przez swoje pociechy. Fakt ten sprawia, że chcemy być nadal w czołówce polskich szkół programistycznych dla młodych ludzi, więc nie siadamy na laurach, tylko cały czas powiększamy zarówno materiał istniejących już kursów, jak i dodajemy nowe.

Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko do naszej szkoły programowania już dziś! Twoje dziecko będzie w dobrych rękach. A nasza szkoła programowania dla dzieci to gwarancja przyszłego sukcesu.

Zapisz się na kurs