Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Zielonej Górze

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Zielona Góra

Szukasz najlepszego miejsca na dodatkowe zajęcia wychodzące poza szkolne ramy nauczania? Chcesz, aby twoje dziecko mogło już od tego momentu rozwijać swoją przyszłość w sposób, który pozwoli mu na świetną karierę zawodową. A może po prostu widzisz, że programowanie może być opcją na rozwój pasji i hobby na całe życie? Niezależnie od powodu, wyjątkowo dobrze trafiłeś.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która już od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu i przeprowadzaniu kursów programowania dla słuchaczy w wieku szkolnym. Naszą szkołę ukończyły szeregi zadowolonych, pełnych pasji, a przede wszystkim świetnie przygotowanych na przyszłość słuchaczy.

Jesteśmy wysoko oceniani przez samych uczniów, jak i ich rodziców, co daje nam poczucie tego, że nasza misja wprowadzania dzieci w świat XXI wiecznej edukacji, jest odpowiednim wyborem.

Nasze zajęcia z programowania to w zależności od opcji warsztaty stacjonarne, a także zajęcia online. Podczas nich uczymy najpopularniejszych języków, dopasowanych do wieku słuchaczy, Za pomocą odpowiednio dobranego materiału, już nawet dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mają szansę poznać profesjonalne języki programowania, których mogą używać w przyszłej programistycznej pracy.

Działamy tak, aby nasz zajęcia nie nudziły. Jeżeli tylko możemy, wprowadzamy do nich zabawę, a już zdecydowanie odrzucamy nudną teorię. Wiele naszych nastoletnich kursantów zaczyna tworzyć na zajęciach własne dodatki do ich ulubionych gier komputerowych, a także same gry.

Nasze zajęcia uczą jednak nie tylko kodowania i wykorzystywania języków programowania w przyszłej pracy, ale także o wiele więcej. Sposób prowadzenia zajęć w grupach o optymalnej wielkości sprawia, że nasi słuchacze kształcą w sobie wiele innych umiejętności, które niezależnie od obranego w życiu kierunku, przydadzą się im na każdym jego etapie.

Cały czas także rozwijamy swoją ofertę o kolejne ciekawe, związane z informatycznym światem kursy. Wśród nich duże zainteresowanie wzbudziły grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na Youtube.

Dlatego, jeżeli choć trochę jesteś zainteresowany, sprawdź koniecznie naszą ofertę.

Zapisz się na kurs