Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Kielcach

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Kielce

Czy warto uczyć dziecko programowania od najmłodszych lat? No pewnie!

Programowanie to dziedzina, która staje się coraz bardziej popularna, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na specjalistów. Dlatego warto zacząć naukę programowania jak najwcześniej, aby w przyszłości mieć większe szanse na dobrze płatną pracę i spełnienie zawodowe.

Nasza szkoła programowania dla dzieci to miejsce, w którym młodzi ludzie zainteresowani nauką programowania mogą rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy różne formy zajęć, dostosowane do wieku i umiejętności uczniów. Mogą to być zarówno zajęcia w formie stacjonarnej, jak i przez Internet, dla tych dzieci, które miałyby z jakiegokolwiek powodu problem z dotarciem na tego na miejsce prowadzenia warsztatów

Nasza kadra pedagogiczna składa się z doświadczonych programistów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób zrozumiały dla dzieci i młodzieży. Do tego są oni ukierunkowani poprzez pracę na stanowiskach programistycznych na to, co w rzeczywistości jest potrzebne w praktyce. Ponadto nasze zajęcia prowadzimy w oparciu o najnowsze innowacje, dzięki czemu uczniowie są na bieżąco także z nowinkami technologicznymi.

Warto też wiedzieć, że nauka programowania dla dzieci to nie tylko doskonały sposób na rozwijanie zdolności intelektualnych i logicznego myślenia, ale również na poprawianie umiejętności społecznych. Praca w grupie, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji są nieodłącznymi elementami zarówno naszych zajęć, jak i przyszłych stanowisk. Dzięki niewielkim grupom rówieśniczym można zacząć ćwiczyć te umiejętności od pierwszych spotkań.

W naszej szkole programowania dla dzieci zapewniamy nie tylko świetną zabawę, ale również solidną i przemyślaną naukę, która wpłynie pozytywnie na przyszłość Twojego dziecka.

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko na nasze zajęcia już teraz! Daj mu szansę na rozwijanie się i zdobycie umiejętności, które w przyszłości mogą okazać się kluczowe dla jego sukcesu zawodowego.

Zapisz się na kurs