Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Gdańsku

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Gdańsk

Czy szukasz idealnego miejsca dla Twojego dziecka na dodatkowe zajęcia popołudniowe? Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w przydatnych oraz ciekawych kierunkach? A może po prostu wiesz, że programowanie może być dla niego fascynującym hobby na całe życie? Niezależnie od powodu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która od lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów programowania dla uczniów w wieku szkolnym. Nasza szkoła ma już na swoim koncie wiele zadowolonych i pełnych pasji absolwentów, którzy są świetnie przygotowani na przyszłość.

Cieszymy się wysokimi ocenami zarówno od uczniów, jak i od ich rodziców, co daje nam pewność, że nasza misja wprowadzania dzieci w świat nowoczesnej edukacji jest właściwym wyborem. Oferujemy zarówno stacjonarne warsztaty, jak i zajęcia online z programowania. Docieramy z nimi do dzieci w całej Polsce.

Na naszych zajęciach uczymy najpopularniejszych języków programowania, a materiał obejmuje zagadnienia dostosowane do wieku uczniów. Dzięki temu nawet dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mogą poznać profesjonalne języki programowania, które będą przydatne w przyszłej pracy na stanowisku programisty.

Staramy się, aby nasze zajęcia były interesujące i angażujące. Wprowadzamy zabawę, unikając nudnej teorii. Wielu naszych nastoletnich kursantów zaczyna tworzyć własne gry, aplikacje i strony internetowe, które są dla nich dumą i motywacją do pisania kolejnych.

Jednak nasze zajęcia z programowania uczą nie tylko kodowania i wykorzystywania języków programowania w przyszłej pracy, ale także wielu innych umiejętności, które są przydatne na każdym etapie życia, niezależnie od wybranej ścieżki kariery. Praca w grupie, ciekawe projekty i opcje pozawalają wykształcać w nich empatię i komunikatywność, a także umiejętności potrzebne do łatwiejszego przyswajania wiedzy szkolnej.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę o kolejne ciekawe kursy związane z informatycznym światem. Dlatego jeśli zainteresowała Cię nasza szkoła, koniecznie sprawdź, co możemy ci zaoferować.

Zapisz się na kurs