Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Tarnowie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Tarnów

W dzisiejszym świecie, pewne umiejętności już za chwilę będą determinować to, kto jest najbardziej cenionym pracownikiem. Według prognoz w branży cyfrowej, a więc tej, która pędzi do przodu dotyka już każdej sfery życia, będą potrzebni kolejni programiści. Zarówno specjaliści w konkretnych dziedzinach, jak i osoby o uniwersalnych umiejętnościach. Dlatego warto postawić na rozwój w tym kierunku już dziś.

Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która specjalizuje się w prowadzeniu kursów programowania dla uczniów szkół podstawowych. Z dumą obserwujemy naszych obecnych kursantów jak i już absolwentów, którzy świetnie radzą sobie z umiejętnościami przyszłości. Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice, doceniają nasze wysokie standardy, więc jesteśmy pewni, że wprowadzanie dzieci w świat edukacji XXI wieku to właściwa droga.

Oferujemy zarówno stacjonarne zajęcia, jak i kursy online z programowania, dostosowane do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Nasz program obejmuje najpopularniejsze języki programowania i zagadnienia dopasowane do wieku i chęci rozwoju uczniów. Nawet dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mogą poznać u nas profesjonalne języki programowania, które przydadzą się w przyszłej pracy programisty lub jako hobby na całe życie.

Nasze zajęcia są interesujące i angażujące, bo wprowadzamy zabawę i rozrywkę, a unikamy nudnej teorii. Wielu naszych uczniów zaczyna tworzyć własne gry, aplikacje i strony internetowe, co daje im motywację do dalszej nauki i napawa ich dumą.

Jednak nasze zajęcia uczą nie tylko kodowania i wykorzystywania języków programowania w przyszłej pracy, ale także rozwijają wiele innych umiejętności, które są przydatne na każdym etapie życia człowieka sukcesu. Praca w grupie i tworzone w niej interesujące projekty pomagają rozwijać empatię, komunikatywność i umiejętności, które są niezbędne nie tylko w wolnym czasie, ale i podczas nauki szkolnej.

Nasza oferta jest stale rozwijana o kolejne fascynujące kursy związane z cyfrowym światem, takie jak grafika komputerowa, czy montaż filmowy. Koniecznie sprawdź, co możemy dać Twojemu dziecku!

Zapisz się na kurs