Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Szczecinie

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Szczecin

Poszukujesz wartego uwagi miejsca, aby zapewnić swojemu dziecku dodatkowe zajęcia uczące nowych umiejętności i pozwalające zwiększyć wiedzę poza standardowym programem szkolnym? Może chcesz pomóc mu w rozwoju przyszłej kariery zawodowej lub po prostu szukasz sposobu na rozwijanie hobby w dziedzinie programowania? Bez względu na powody trafiłeś w świetne miejsce.

Nasza szkoła programowania dla dzieci i młodzieży specjalizuje się w prowadzeniu kursów programowania dla słuchaczy w wieku szkolnym. Od wielu lat zapewniamy kursantom doskonałą edukację programistyczną, pomagając im w przygotowaniu się do przyszłych wyzwań. Nasi absolwenci są pełni pasji, zadowoleni i przygotowani do podejmowania różnorodnych działań w swojej przyszłej pracy na miarę XXI wieku.

Zajęcia programowania oferujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, dostosowując je do potrzeb i wieku uczniów. Nauczamy najpopularniejszych języków programowania tak, aby już od najmłodszych lat nasi słuchacze byli w stanie poznać profesjonalne języki programowania, które przydadzą się w przyszłej pracy.

Jednocześnie dbamy o to, aby nasze zajęcia były interesujące. Staramy się wkomponować zabawę w naukę, unikając nudnej teorii. Nastoletni kursanci zaczynają tworzyć na zajęciach własne gry, strony, aplikacje na smartfony i inne fascynujące dla nich projekty.

Nasze zajęcia nie tylko uczą kodowania i programowania, ale również rozwijają wiele innych umiejętności, które przydadzą się w każdej dziedzinie życia. Dzięki prowadzeniu zajęć w grupach o optymalnej wielkości nasi słuchacze uczą się pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów, myślenia projektowego i podstaw logiki. Wszystkie te umiejętności pozwalają im nie tylko zagłębiać się w programowanie, ale też zwiększają przyswajanie wiedzy, także tej szkolnej.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając nowe interesujące kursy związane z informatyką, takie jak grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na Youtube.

Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Zapisz się na kurs