Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Dlaczego

kurs online?

Stawiamy na przyszłość, uczymy przyszłości, przekazujemy to co najważniejsze. Nauka przez Internet doskonale wpisuje się w tok nauczania przyszłości. Pozwala na ciągły dostęp do edukacji dla każdego, kto tylko jest zainteresowany poszerzaniem swoich możliwości.

Dlaczego warto

uczyć się z nami?

Nasze warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży online, to lekcje prowadzone na żywo przez młodych, pełnych pasji wykładowców. Bez wychodzenia z domu mogą nauczyć się fascynujących rzeczy, zadawać pytania profesjonalistom, poznawać
świat cyfrowych możliwości za pomocą najlepszych rozwiązań. Kurs kodowania online to nadal możliwość otrzymania certyfikatu zaświadczającego poznanie szerokiego wachlarza materiału i umiejętności poparte testami sprawdzającymi.

Już nie musisz wybierać!

Dołącz do platformy ZaprogramowaniGO
i zyskaj dostęp do wszystkich kursów na żywo i kursów wideo w jednej miesięcznej opłacie.

Cena: 249 zł 199 zł/msc

Promocja trwa do 30 września 2023

Niedługo ruszają:

Dla dzieci

Dla młodzieży

Średnio zaawansowane:

Specjalistyczne

Dołącz już teraz!

i zyskaj dostęp do wszystkich kursów na żywo i kursów wideo w jednej miesięcznej opłacie.

Cena: 249 zł 199 zł/msc

Promocja trwa do 30 września 2023

Wybrane opinie

Zobacz dlaczego warto nam zaufać

“Zdecydowanie jeden z najlepszych kursów w jakich miałem okazję brać udział. Wszystko świetnie wytłumaczone, wykładowca zawsze chętny do pomocy, ma się poczucie, że trafiło się na zajęcia idealne.”

Tomek

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej szkoły programowania. Od samego początku ujął nas profesjonalizm wraz z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.”

Kasia

Faq

Najczęściej zadawane pytania

Dla jakiej grupy wiekowej oferowane są warsztaty programowania online?

Staramy się dostosowywać tematykę zajęć i ich formę do poszczególnych grup wiekowych, dla młodych programistów między 7 a 18 rokiem życia. Dostępne kursy różnią się od siebie zarówno, jeżeli chodzi o nauczany język programowania, jak i poziom trudności. Każdy kurs programowania dla dzieci jest opisany dokładnie na stronie wraz z wymaganym wiekiem czy poziomie skomplikowania

Jak często odbywają się zajęcia programowania dla dzieci i młodzieży przez Internet?

Stawiamy na naukę raz w tygodniu po 120 minut. Tyle czasu trwa pojedyncza lekcja na żywo. Oprócz tego uczestnicy dostają także kolejne zajęcia w formie nagrań, które wielokrotnie mogą być odtwarzane w celu zrozumienia i przypomnienia sobie informacji przekazywanych na lekcjach.

Jak duże są grupy słuchaczy podczas zajęć?

W czasie trwania kursów każdy z naszych słuchaczy może zadawać bezpośrednie pytania prowadzącemu, jak i kontynuować zgłębianie nauki poprzez podpowiedzi innych słuchaczy. W związku z tym lekcje prowadzone w małych grupach, gdzie wykładowca może bez problemu rozwiązywać wszelkie wątpliwości i na bieżąco uczestniczyć w czacie z uczniami.

Czy kurs programowania online może być tak samo efektywny, jak warsztaty stacjonarne?

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży nie wymaga posiadania wyłącznie nowoczesnych edukacyjnych zabawek i urządzeń. Programowanie samo w sobie i tak ostatecznie sprowadza się do pisania kodu, który może powstawać na każdym domowym urządzeniu. Nie ma więc ograniczeń technologicznych dotyczących tego typu nauki. W takim przypadku najważniejsza jest chęć aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Masz pytania?

Nie możesz znaleźć informacji?

Napisz do nas e-mail: kontakt@zaprogramowani.com

Nauka programowania dla dzieci online

Po kolei każda dziedzina życia, choć w części przenosi się do sieci. Dla wielu z nas już teraz Internet to pierwsza linia, na której poszukujemy potrzebnych nam towarów, usług i informacji. Stawiamy także na komfort i możliwości rozwoju bez wychodzenia
z domu, jak i szukamy rozwiązań, które zdecydowanie ułatwią nam rozszerzanie horyzontów także z zacisza własnego mieszkania.

Jako, do tej pory stacjonarna szkoła programowania dla dzieci i młodzieży zwróciliśmy uwagę na to, że w wyszukiwarkach coraz częściej prym wiodą frazy takie jak: nauka programowania dla dzieci online, czy kodowanie przez Internet. Dlatego idąc z duchem
czasu, my także przechodzimy na tryb nauki poprzez sieć.

Dlaczego szkoła programowania online?

Doświadczyliśmy już tego, jak różne mogą być powody, które uniemożliwiają naukę stacjonarną poza domem. Począwszy od trudności z dojazdami poprzez brak czasu aż po niezależne od nas sytuacje. Tymczasem możliwość pozostania w domu, przed komputerem i mimo
to możliwości fantastycznego rozwoju stają się coraz bardziej doceniane. Zarówno przez dzieci i nastolatków, często zasypanymi szkolnymi obowiązkami nawet w teoretycznie wolne popołudnia, jak i rodziców, którzy niejednokrotnie mają
problem z wygospodarowaniem czasu i możliwości zawiezienia lub odebrania dziecka z zajęć. Kurs programowania dla dzieci online jest więc wspaniałą alternatywą i możliwością.

Czego można się nauczyć podczas kursów kodowania przez Internet?

Nasza szkoła programowania online daje dzieciom i młodzieży dostęp do szerokiego wachlarza możliwości powiązanych z wykształcaniem w sobie cyfrowych umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych warsztatów.