Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Gorzowie Wielkopolskim

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Gorzów Wielkopolski

Jeśli szukasz najlepszego miejsca na dodatkowe zajęcia pozaszkolne, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać umiejętności, przydatne w przyszłości, to znalazłeś się w najlepszym miejscu. Jesteśmy szkołą programowania dla dzieci i młodzieży, która od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu kursów dla uczniów w wieku szkolnym. Posiadamy największe doświadczenie na polskim rynku edukacji przyszłości.

Nasze zajęcia z programowania są przeprowadzane zarówno w formie warsztatów stacjonarnych, jak i zajęć online, w zależności od preferencji. Uczymy najpopularniejszych języków kodowania w sposób dopasowana do wieku uczestników. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi nawet dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej mają szansę poznać profesjonalne języki programowania, które będą przydatne w przyszłej karierze programisty.

Staramy się, aby nasze zajęcia nie były nudne i monotonne. Wprowadzamy do nich elementy zabawy, a teoria jest prezentowana w sposób przystępny i zrozumiały. Wielu naszych kursantów tworzy na zajęciach własne dodatki do ulubionych gier komputerowych, a nawet samodzielnie projektuje gry.

Jednak nasze zajęcia nie skupiają się tylko na kodowaniu. Dzięki optymalnej wielkości grup, nasi uczniowie rozwijają również wiele innych umiejętności, które są przydatne nie tylko w branży informatycznej, ale także w życiu codziennym. Wśród nich odpowiednie metody komunikacji i współpracy z grupą, tak niezwykle potrzebne w dzisiejszym świecie. Ponadto programowanie rozwija w nich łatwość podejmowania decyzji, myślenie projektowe oraz logiczne podejście do rozwiązywania problemów.

Nasi absolwenci są pełni pasji i gotowi na przyszłe wyzwania zawodowe, co potwierdzają pozytywne opinie, jakie otrzymujemy od nich i ich rodziców. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę i wprowadzamy nowe interesujące kursy związane z informatyką, takie jak grafika komputerowa, elektronika czy montaż filmów na YouTube.

Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól swojemu dziecku dołączyć do zaprogramowanych na sukces.

Zapisz się na kurs