Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nauka programowania w Żarach

Warsztaty i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Nauka programowania Żary

Świat stawia przed nami coraz więcej wyzwań związanych z cyfrowymi technologiami. Zdajemy sobie sprawę, że ich zrozumienie jest jednym z kluczowych elementów niezbędnych do funkcjonowania w dzisiejszej i przyszłej rzeczywistości. Dlatego nasza szkoła ma na celu rozwijanie umiejętności programistycznych u najmłodszych w takim stopniu, aby mogły z łatwością poruszać się w świecie XXI wieku, a nawet sami tworzyć nową rzeczywistość.

W naszej szkole prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 9 do 16 lat. Oferujemy zajęcia z programowania w różnych językach, a każdy z naszych kursów został opracowany w taki sposób, aby spełnić potrzeby i zainteresowania dzieci w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele są pasjonatami programowania i mają duże doświadczenie w nauczaniu dzieci. Prowadzą zajęcia w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Stawiają na naukę poprzez zabawę i praktykę, a do tego wiedzą, co jest najważniejsze dla wartościowych umiejętności programistycznych.

Uczymy programowania nie tylko po to, by umieć napisać kod, ale też po to, by rozwijać umiejętności logicznego myślenia, kreatywność, bezproblemowe podejście do rozwiązywania problemów oraz efektywną pracę w zespole. W ten sposób przygotowujemy naszych uczniów na przyszłość, w której już teraz wiadomo, że będą niezbędne.

Nasze zajęcia z programowania dedykowane są dzieciom z całej Polski, dlatego też nie możemy zamknąć się wyłącznie w formie stacjonarnej w największych miastach. Oferujemy także kursy online, które w żaden sposób nie są gorsze od warsztatów prowadzonych klasycznie, a pozwalają na korzystanie z możliwości nauki dzieciom mieszkających daleko od miast.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poznało podstawy programowania i rozwijało swoje umiejętności w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, to zapraszamy do zapisania się na nasze kursy programowania. Dzięki nam Twoje dziecko zyska nowe umiejętności, a także pozna rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Z nami kursy programowania to nie tylko nauka, to przede wszystkim zabawa i rozwój pasji.

Zapisz się na kurs