Trwają zapisy na kursy on-line - semestr 23/24 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nie ma takiego wymogu – zajęcia realizujemy w pracowniach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt. Jeśli jednak student posiada laptop, może z niego korzystać na zajęciach.

Oczywiście, dołożymy starań aby kandydat uzyskał wsparcie i materiały, które pozwolą na nadrobienie wcześniejszych zajęć.

Większość prowadzonych przez nas szkoleń jest realizowana w trybie semestralnym. Oprócz tego organizujemy eventy szkoleniowe i oferujemy zajęcia indywidualne. Więcej na temat obecnej oferty i tego jak wyglądają warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży znaleźć można w zakładce zapisy.

Zależy nam na średniej wielkości grupach, pozwalających wszystkim uczestnikom na aktywne uczestnictwo i optymalne kształcenie, tak aby nauka programowania dla dzieci była najbardziej efektywna. W zależności od grupy wiekowej i poziomu szkolenia, na jednego nauczyciela przypada od 5 do 12 uczniów.

Składnia większości języków programowania opiera się praktycznie tylko i wyłącznie na języku angielskim dlatego programowanie dla dzieci także odbywa się w tym języku. W ten sposób uczeń przyswaja nie tylko znajomość poszczególnych słów, ale też uczy się ich znaczenia w języku programisty takim, jak choćby Java. Dla dzieci jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż poznają język od razu w praktyce.

Tak, wbrew częstemu przekonaniu, gry są bardzo powszechne nie tylko na komputerach naszych dzieci, ale też w biurach, marketingu i biznesie. Są sposobem na reklamę, podnoszenie prestiżu witryn internetowych i metodą na zarobek. Tworzenie gier jest procesem bardzo złożonym, nad którym niejednokrotnie pracują kilkudziesięciu a nawet kilkuset osobowe zespoły programistów. Stąd kodowanie dla dzieci od najmłodszych lat może być jedną z lepszych opcji rozwoju.